Logo

Stan - centar

Број на оглас: 2532937 | Објавен на: 14.07.2019, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 66 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 80.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stan - stara bolnica
kujna,trpezarija,dnevna,salon,detska,spalna,kupatilo,vc , 2 balkoni,vizba

Renoviran :
-nova elektricna istalacija
-nova vodovodna instalacija
- salamander dograma
-novo kupatilo (opremeno)
-novo vc (opremeno)
-nova kujna(izvedba so shank),opremena
-namestena spalna
-sopstvena parno instalacija
-vlezna vrata DI PORTE
-klima 5.5 kw inverter
-panic lights
i dr. ....

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  n

Потврден огласувач