1 / 2
Телефункен Компакт Студио ХП 202 Твин радио касетофон
2.000 МКД
Цената не е фиксна
01.09.2022 00:01

Карпош / Скопје

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ
СПЕЦИФИКАЦИИ:
-Производител: Германија;
-Користен (половен);
-Функционира, само радиото;
-Касети (лева, за снимање., десна, за слушање - не се во исправна состојба);
-Моќност: 02x40 w.
*ПРЕДМЕТОТ, ШТО СЕ ПРОДАВА, МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ, ВО НАСЕЛБА КАРПОШ 04, НА УЛ. ''РАЗЛОВЕЧКО ВОСТАНИЕ'', (СПРОТИ ЗДРУЖЕНИЕ НА ВОЗАЧИ НА ГРАД СКОПЈЕ - СТАНИЦА КАРПОШ, ОДНОСНО ВО СТАНБЕНИОТ КОМПЛЕКС, КАДЕ ШТО СЕ НАОЃА ГРАДСКОTO НАБАВНО ПРЕТПРИЈАТИЕ ''ГРАНАП'')., ЛОКАЦИЈАТА Е ОЗНАЧЕНА, СО ЦРВЕНИОТ КУРСОР, НА GOOGLE MAPS.
*НАПОМЕНА: НЕ ПРАЌАМ, ПО ''КАРГО ЕКСПРЕС''!!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Стоил ''Столе'' Величковски
Ул. ''Никола Парапунов'' бр. 27-05/32, населба Карпош IV-ри, општина 1020 Карпош, главен град - Регионален центар Скопје I-ен, Република Северна Македонија
Потврден огласувач
+38970929032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам