Logo

SE PRODAVA KUKJA NA 1KM OD BITOLA

Број на оглас: 2533819 | Објавен на: 13.08.2019, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 975 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 975 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: naselba Shokulovec

Цена: 25.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja so dimenzii 8.5x6.5m i dvorno mesto od 975 m2.
se naogja na glavniot pat Bitola - Bistrica na dalecina od 1km od Bukovski most
Kukjata ima struja,tehnicka voda od strezevo i e vo zavrsna faza za celosna legalizacija

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Jovan

Потврден огласувач