Logo

ДАРМА ДОМА издава нов стан почеток на Кисела Вода !

Број на оглас: 2535898 | Објавен на: 18.09.2019, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 220 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан на почеток во Кисела Вода кај Рампа. поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална соба, наместен комплет со понов мебел, греење на струја. КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,паркинг,балкон,вселив веднаш...


Цена: 220 евра

шифра 18043

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач