1 / 4
MITORCE DETSKO NA AKUMULATOR NOVO !!!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 13:14

Прилеп / Прилеп

MOTORCETO NE E OD DOMA IZVADENO GO DOBIVME NA POKLON ZA RODENDEN I TAKA NI OSTANA .SO NEGO ODI POLNAC I AKUMULATORCE ZA AKUMULATORCETO NEZNAM DALI E ISPRAVNO ZATOA STO EDNA GODINA NE E POLNETO.INF. NA TEL:076/691-142.

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
070602848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам