Logo

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН

Број на оглас: 2540987 | Објавен на: 24.03.2019, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 41 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2015

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Нико Фундали 16А

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН на ул. Нико Фундали 16А, во „Областа“. Станот е потполно нов, наместен со сите неопходности, најнови купени апарати, спални, WC, дневна соба, комплетна кујна, брз WiFi и кабелска ТВ. Станот е климатизиран, за греење има покрај инвертер клима и електрични панели. Има француски балкон со прекрасен поглед. Во зградата има лифт и заклучување на влезната врата. Има Жито маркет на 50м од влезот и голем паркинг. Цената е без вклучени сметки
СТАНОТ Е СЛОБОДЕН ПО 08.08.2019

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Emil

Потврден огласувач