Logo

Apartmani i sobi Ohrid

Број на оглас: 2543452 | Објавен на: 02.11.2019, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продаваИздавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница.
Апартманите се на прв кат и приземје и опремени се со:
- сопствена бања (топла вода 24/7)
- кујна (фрижидер, решо и прибор)
- единечни и брачни кревети
- плакари
- Free Wi-Fi и TV
- тераси
- дворно место
- приватен паркинг

Инфо и Резервации на телефон:
075 558 516
078 698 721

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ruza Markoska

Потврден огласувач