Logo

elektro instalacii

Број на оглас: 2543647 | Објавен на: 20.08.2019, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Вид на оглас: Се продава


sekakov vid na elektro instalacii promena na osiguraci i razvodni tabli 072564130 popravka na stara elektricna instalacija promena na spratni tabli montaza na lusteri plafonjerki se od eletro instalacii

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 orce

Потврден огласувач