Logo

SE PRODAVAT REZERVNI DELOVI ZA VILUSKARI

Број на оглас: 2544050 | Објавен на: 29.10.2019, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat site vidovi na rezervni delovi na viluskari od markata b alkancar i indos . . 071323259 INDOS. 071323259

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 dule