Logo

Lazicki za kafe i viluski za pomfrit

Број на оглас: 2544544 | Објавен на: 17.01.2019, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Храна и готвење / Останато

Вид на оглас: Се продава


500g -1000 parcinja 100 den
300g - 600 parcinja 60 den
250g - 500 parcinja 50 den...
Moze po vas izbor kolicina ili gramaza

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач