Logo

Se prodava kukja nad avtobuska stanica

Број на оглас: 2545387 | Објавен на: 19.08.2019, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 95 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1800 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: Spasen Siljanoski br.19

Цена: 79.999 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja nad avtobuska stanica so dvorno mesto 2000m2 so markica za gradba na uste edna kukja. Moze i polovina mesto samo plac so markica za gradba

  Кичево

Прати Е-Маил

  Kiko

Потврден огласувач