Logo

satelitska antena

Број на оглас: 2545681 | Објавен на: 08.08.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava mobilna digitalna satelitska antena koja raboti na 12,24 i 220 volti tel 070 270 201 ace

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач