Logo

IZRABOTKA NA PARKING ZA TOCACI VELOSIPEDI

Број на оглас: 2552485 | Објавен на: 13.07.2020, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.213.154 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


izrabotuvame parking za tocaci ekstra ceni vrven kvalitet 070 552 109

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 PARKING RAMPI NAJEFTINO

Потврден огласувач