plac vo bardovci vizbegovo
35 €
Цената не е фиксна
28.09.2020 00:08

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

dva placa eden vo vizbegovo i 1 vo bardovci tel 075252 085

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko slavkovski
Skopje s brazda
Потврден огласувач
075252085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам