Logo

izdavam nov komplet namesten stan vo kisela voda kaj dom na

Број на оглас: 2552910 | Објавен на: 04.08.2019, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2007

Година на реновирање: 2007

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: ul gorgi dimitrov br 52 /2/4

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


izdavam hitno nov komplet namesten stan vo kisela voda kaj dom na slepi vednas vseliv za podolg vremenski period za seriozni luge so besplaten parking lice za kontakt caci 078 241 905 moze za kratok prestoj 2-3 meseci za semejstvo viber caci 078 241 905 200 evra mesec za mesec

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  bibe