Logo

PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

Број на оглас: 2555312 | Објавен на: 17.08.2019, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 980 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Placot e so pogled sprema ezeroto i e sreden dokumentaciski na eden gazda so imoten list. Prevod vo sekoe vreme. Golemina od 1000metri kvadratni so forma 25m X 40m.

  Jovan

Потврден огласувач