Logo

Motor za Camec

Број на оглас: 2556208 | Објавен на: 24.09.2017, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Делови и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Motor za Camec donesen od Svajcarija
6kw,
Marka: Mercury
Cena: 400€

Telefon od Sabota 04. Avgust 2018
070 801 969

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 DANIEL

Потврден огласувач