Logo

225/45 R17 Runflat Continental M+S

Број на оглас: 2560565 | Објавен на: 08.11.2019, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


gumite se vo super sostojba

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Dusan

Потврден огласувач