Logo

Pojacalo, Tuner, Deck, Cd-player, Dvd, Zvucnici

Број на оглас: 2566095 | Објавен на: 16.01.2019, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Pojacalo Yamaha, Tuner Sony, Deck Aiwa, Cd-player Sony, Dvd Lg so Zvucnici 5+1, Zvucnici Carwin-Vega 2 kom, Video Recorder Panasonic.
Se prodavaat samo komplet !

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач