Logo

Golemi primeroci na palmi

Број на оглас: 2566768 | Објавен на: 21.01.2020, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат

Големи примероци на палми во многу добра форма и состојба.

- Феникс
- Лепеза
- Цикас
- Јука

Информации на тел 070 395 597

Цвеќињата можат да се видат на ул. Белградска 47а, Битола

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач