1 / 2
Aluminiumski Bandazi 5x112-17ki Audi, Passat, Golf, Seat...
180 €
14.08.2022 17:38

Кочани / Кочани

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

Останато

Bandazite odgovaraat na:
- Audi A4, A6, A8, (A3-nad 2003g.)
- Passat, Golf 5, Golf 6, Sharan, Touran
- Seat Leon, Altea, Toledo, Exeo, Alhambra
- Skoda Octavia, Superb

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Celicni Bandazi 5x112-15ki i 16ki Audi, Passat, Golf, Seat..

0 €

Celicni Bandazi za T5 Multivan 16 so gumi Hankook 215/65/16C

18000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам