Logo

john deere 955

Број на оглас: 2567736 | Објавен на: 11.10.2019, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


se prodava kombajn john deere 955 i 950 vo odlicna sostojba

  Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

  stoe

Потврден огласувач