Logo

CITROEN C4 GRAND PICASSO 2.0 HDI 138

Број на оглас: 2572767 | Објавен на: 09.06.2019, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4 Picasso

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA UVEZEN OD CH
VOZILOTO E SO SEDUM SEDISTA
AVTOMATIK 2007G
POMINATO 179000KM
SERVISNA KNIGA
PRVA BOJA
NOVI GUMI
DVA KLUCA
NEMA NISTO OSTETENO KAKO VNATRE TAKA I OD NADVOR
VOZILOTO E KAKO NOVO
BEZ NIKAKVI ZAMENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач