Logo

Kolicka Loreli

Број на оглас: 2575430 | Објавен на: 30.04.2019, 02:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Kolickata se koristi za bebinja od 0 do 36 meseci
Ima dupla strea I 3 pozicii na spustanje na sedisteto
071 309 233

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Tanja

Потврден огласувач