Logo

Banderi

Број на оглас: 2575734 | Објавен на: 08.11.2019, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


badneri
7m novi 5500 den
8m novi 6500 den
9m novi 7500 den
6m stara 40 e
7m stara 50 e
8m stara 60e
7m betonska nova 150e
8m betonska nova 170e
9m betonska nova 190e
montaza za 6m i 7m2000den
montaza za 8m i 9m 2500 den
montaza na betonski banderi 6000 den

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 fadil