Logo

УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

Број на оглас: 2576150 | Објавен на: 24.08.2019, 17:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1187 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ 3 ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2
кп.19793/3
Локација:МЗ ПЕРО ЧИЧО- лок.Гладно Поле
Ул.Ѓорче Петров бр.20
Позади кафана ВАЛТЕР САРАЕВСКИ КЕБАП(НАД БАЈДЕВСКИ КЛАНИЦА)
Има струја,канал,вода и МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА.

број за контактирање
Viber
075 882 061


  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  David

Потврден огласувач