Logo

Se prodava kujca a mozna e i zamena za stan

Број на оглас: 2577261 | Објавен на: 15.07.2019, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Vojvodnska

Цена: 62.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kujca 2 sprata i potkovje a mozna e i zamena za stan so vasa doplata kujcata e na vojvodinska na 100 m od novata altobuska na glavnata ulica kon tocila

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kujca

Потврден огласувач