Logo

Дарма Дома издава 3_собен стан во Аеродром !

Број на оглас: 2582583 | Објавен на: 08.08.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром кај Тренд спроти Capitol Mall, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални. наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење. машина за садови. 3 балкони. 2 купатила. клима, вселив веднаш. ..

цена-300 еврa

шифра 17809

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач