Logo

ORTOPEDSKO POMAGALO ZA CUKLJEVI---VALGUS PRO---

Број на оглас: 2584021 | Објавен на: 07.10.2019, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


Vloski za prsti,izraboteni od hipoalergenten elasticen silikon .Odlicno resenie,bezbedno,lesno,udobno i efikasno ...Moze da se nosi sekoj den i vo corapi i bez corapi..Voopsto ne smeta..Ne cekajte,pocnete vednas so terapija...

Функции:
--Намалува непријатност на нога и пети
--Ја ублажува напнатоста
--Тегне и усогласува прсти
--Зголемување на циркулацијата
--Исправање на свиткани прсти
--Подобрување на рамнотежата
--Подобрување на силата на нога
--Олеснување на коската čukalj reljef

Cena: 200 denari za eden par ( 2 komada)..

Isporaka do sekoj grad po kargo 80 denari.

http://www.valgomed.com/bgvalgo/

Огласи од: Darko

Darko

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач