Logo

Itno Hauck detska kolicka

Број на оглас: 2584993 | Објавен на: 15.05.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Продавам детска количка Hauck, квалитетна количка, германско производство, користена, но добро сочувана. Се поставува во неколку позиции.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ///

Потврден огласувач