Logo

Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Број на оглас: 2587210 | Објавен на: 12.06.2019, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 830 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 24 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓаат во местото Поводеници, после градски базен од десна страна. Секоја парцела има засебен имотен лист и извод за план за градба од општина Прилеп - ДУП.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач