Logo

ИТНО ПРОДАВАМ ЈАМБОЛИИ

Број на оглас: 2590522 | Објавен на: 20.08.2017, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Вид на оглас: Се продава


Продавам бели волнени јамболии (нови,некористени)
Контакт тел: Цаци 071/611-539

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 CACI