Logo

EX LIBRIS CH-2000---Vintage pojacalo

Број на оглас: 2590657 | Објавен на: 18.09.2019, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vintage pojacalo,Exlibris-made in swiss.
pojacaloto nudi neverojatno dobri zvucni performansi i treba samo da se slusne kako zvuci.
Vizuelno ima grebanici.

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  vasko

Потврден огласувач