Logo

Delovi za Alfa Romeo 156

Број на оглас: 2591299 | Објавен на: 10.07.2019, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi za alfa romeo 156
Za poveke informacii na broj :
070-398-730 Aleksandar

  Кичево

Прати Е-Маил

  Златко