Logo

HRVATSKI PELET SO VRVEN KVALITET EN PLUS A1

Број на оглас: 2592110 | Објавен на: 21.08.2019, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПЕЛЕТИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ, УБЕДЛИВО НАЈКВАЛИТЕТЕН ПЕЛЕТ НА ПАЗАРОТ, ИСКЛУЧИТЕЛНО КАЛОРИЧЕН И СО МНОГУ МАЛ ОСТАТОК НА ПЕЛЕТ. ПРОИЗВЕДЕН ОД ЧИСТО ДРВО СО ИЗЛУПЕНА КОРА!! 100% БУКОВ ПЕЛЕТ

Висококвалитетен Хрватски пелет ШИШАРКА
- 100% Буково дрво
- Висока А1 Класа
- високата калорична вредност 5,57 kWh/kg
- низок остаток на пепел: 0,58%
- ниската влажност: 5,96%
- Сертифициран според најстрогите Европски стандарди (Анализа CATAS)


http://tehnoauto.com.mk/

Телефони за нарачка:
2463 333
071 257 086

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ТЕХНО АУТО ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач