Logo

PELETI SO VISOK KVALITET SPARROW EN PLUS A2

Број на оглас: 2592156 | Објавен на: 21.08.2019, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 182 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


АКЦИСКИ ЦЕНИ НА ПЕЛЕТИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ, УБЕДЛИВО НАЈКВАЛИТЕТЕН ПЕЛЕТ НА ПАЗАРОТ, ИСКЛУЧИТЕЛНО КАЛОРИЧЕН И СО МНОГУ МАЛ ОСТАТОК НА ПЕЛЕТ!
Висококвалитетен Српски пелет SPARROW
- 75% Буково дрво 25% Иглолисно (смрека, елка)
- Висока А2 Класа
– Дијаметар: 5,90-6,10mm
– Должина: L=3, 15-40mm (cca. 99%)
– Влажност: 6,1%;
– Пепел: 0,84;
– Нето калорична вредност: 17,3 MJ/kg;
– Адитиви: 0%

http://tehnoauto.com.mk/

Телефони за нарачка:
2463 333
071 257 086

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ТЕХНО АУТО ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач