Logo

Detska kolicka Bertoni

Број на оглас: 2594710 | Објавен на: 05.08.2019, 01:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam detska kolicka Bertoni so podvizna racka i prekrivka za deteto.Gratis relaksator.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач