Logo

Nova nekoristena Beko masina za susenje alista

Број на оглас: 2596495 | Објавен на: 26.08.2017, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova Beko masina za susenje alista model DV 7110. Ima vazecka garancija od 5 godini.
Telefon za kontakt 078663380 - Snezana

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Snezana