1 / 1
СЕ ПРОДАВА НИВА - ПЛАЦ
45 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2019 19:24

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

7200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во близина на царински терминал Стенковец на идеална местоположба, искача на две улици на сам агол со површина од 7200 м2 со чист имотен лист во градежен реон.
-Лесна незагадувачка индустрија
Повеќе информации 078 217-169

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
078217169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам