Logo

Delovi za Tiko Tico

Број на оглас: 2601085 | Објавен на: 14.07.2019, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 27 kw / 37 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Tiko Tico Imam se Evtino
Prakjam i po kargo niz cela Makedonija

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач