Logo

SEA-DOO GTX BOMBARDIER

Број на оглас: 2602130 | Објавен на: 23.08.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Воден скутер

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter na voda
Sea-Doo GTX Bombardier za tri osobi 1000 ccm 140 hp so pominati 190 casovi vozen vo slatka voda registriran vo Ohridska Kapetanija

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Vlatko

Потврден огласувач