Logo

Segway Ninebot KickScooter Elektricen Trotinet Hoverbord

Број на оглас: 2604830 | Објавен на: 25.09.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Максимална брзина - 20км/ч
Батерија - 187 Wh
Носивост до 100 кг
Отпорен на вода IP54
Излезна моќност - 250W
Домет до околу 25км
Големина на гуми - 8 инчи и 7.5 инчи

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Ninebot Macedonia (претпријатие)

Потврден огласувач