1 / 1
Bracen krevet so dusek, odlagac, 2 komodi
6.000 МКД
Цената не е фиксна
01.08.2022 11:04

Скопје Центар / Скопје

Se prodava bračen krevet so dimenzii 200x200cm so odlagač za postelnina i 2 komodi/ natkasni
Dušekot e gratis.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Malina
Потврден огласувач
072218986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам