Logo

Биро од масивна иверица + Плакар квалитетни, супер зачувани

Број на оглас: 2617235 | Објавен на: 20.09.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава компјутерско биро, биро за учење со дупла (дебела) иверица која не попушта на тежина, изработено екстра квалитетно, супер зачувано.

БИРО димензии:
Должина 170 цм
Ширина 65,5 цм
Висина 74 цм
Цена само биро 4.500 ден.

ПЛАКАР, супер изработка, екстра практичен со главен дел, 3 фиоки и посебен (опционален) горен дел на отварање прикажан на сликата за евентуално сместување во поткровје странично опционална закачалка

Димензии:
вкупна Висина 257 цм (7 цм се високи ногарките)
Ширина 54 цм
Длабочина 60,5 цм
Цена само плакар 4.500 денари

Цена комплет 8.000

Локација на мебелот е точно означен на мапата (почеток на Ченто, првата улица десно, во релативно новата жолта зграда веднаш до автопатот)

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Marjan Bonev

Потврден огласувач