1 / 5
Ford fiesta na delovi 1.3 1.4
7.878.788 €
12.12.2018 09:04

Долнени / Прилеп

Ford fiesta nna delovi motor menjac limarija i dr motor 1.3 1.4 za inf 24/7
Mozi ina ovaj broj 072 684 007

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Tatar
Потврден огласувач
075637852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам