Logo

mercedes e270 kupuvam ..w210

Број на оглас: 2618250 | Објавен на: 26.07.2019, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam e270 do 2001 isklucivo zacuvana moze kesh moze i zamena so moja doplata ili e220 redizajn do 2001 isto taka

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  kamp

Потврден огласувач