Logo

Gorenje ARP 101 SUSHALNA

Број на оглас: 2622184 | Објавен на: 19.09.2017, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Сушална на Gorenje многу практична ефикасна и штеди простор во вашето купатило или просторија каде би ја користеле бидејки се прицврстува на ѕидот во висина над пределот на главата со што само го зафаќа неискористениот простор и после употреба се преклопува кон ѕидот. Ретко е користена и се наоѓа во одлична состојба.
Molam za kontakt preku Viber ili Whatsapp na: 00491726783679, dokolku preferirate telefon na navedenite broevi na oglasot sekoj raboten den od 17:00 ili za vikend preku cel den.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач