Logo

ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО

Број на оглас: 2625387 | Објавен на: 15.06.2019, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО ДОБИЕН СО ПОМОШ НА КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ ..... ЦЕНА 7 ДЕН ЛИТАР ИЛИ
1 КУБИК 7000 ДЕН......
-----------ИНФ САМО НА ТЕЛ ***071 448 114---***
071 448 114

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dzaic

Потврден огласувач