Logo

MERCEDES B 200 CDI

Број на оглас: 2627254 | Објавен на: 15.01.2019, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- 1992 cm3
- 103 kw
- bord kompjuter
- novi gumi
- klimatronik
- radio cd so komandi na volan
- tel. bluetooth so komandi na volan
- tempomat
- hromirani lajsni
- 2 kluca
- realni km.
- el. na stakla
- el. na retrovizori
- voziloto e perfektno zacuvanao za polovno vozilo
- moze proverka kaj mehanicar po vas izbor
- plateni site davacki do registracija
- komentar okolu cenata na lice mesto

Огласи од: Venko

Venko

Делчево

Станете Премиум член

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Venko

Потврден огласувач