Logo

детска количка Chicco Pick Up

Број на оглас: 2628368 | Објавен на: 02.07.2019, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


се продава исправна и многу зачувана детска количка Chicco Pick Up, зимско - летна

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач